Udostępnij
Tweetnij

Samsung Music trafia do Android Auto

Samsung Music to kolejna aplikacja muzyczna, która doczekała się integracji z platformą Android Auto. Wsparcie wnosi najnowsza aktualizacja oznaczona numerkiem 16.2.20.19. W niej przy okazji zapewniono oficjalną obsługę z systemem Android 10. Aktualizacja Samsung Music jest już udostępniana poprzez Sklep Play.

Samsung Music dołącza do grona aplikacji, które wspierają Android Auto. W ten sposób użytkownicy będą mogli korzystać z programu również na tej platformie Google. Wcześniej można było korzystać z YouTube Music, Spotify czy Pandory. Oprogramowanie koreańskiego giganta jest kolejnym.

Wsparcie dla Android Auto wprowadzono w aktualizacji Samsung Music z numerkiem 16.2.20.19. W tej samej wersji zapewniono również oficjalną obsługę w systemie Android 10. Producent wspomina również o poprawionym problemie związanym z regulacją głośności, gdy używana była jest funkcja oddzielnego dźwięku aplikacji.

Po aktualizacji Samsung Music do nowej wersji pojawi się ona na głównym ekranie Android Auto. Użytkownicy, którzy korzystają jeszcze ze starego interfejsu mogą wybrać odtwarzacz z rozwijanego menu audio na dolnym pasku. Aktualizacja jest już udostępniana poprzez Sklep Play. Aczkolwiek jest możliwe, że jeszcze nie jest widoczna u wszystkich użytkowników.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij