Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google dostaje nowe komendy dla Spotify

Asystent Google otrzymał nowe komendy dla aplikacji Spotify. Polecenia związane są z rekomendacjami muzyki. Co prawda, działają wyłącznie w anglojęzycznej wersji Asystenta, ale Google nie ogranicza ich dostępności wyłącznie do Stanów Zjednoczonych. Ponadto wymagana jest subskrypcja dla Spotify Premium.

Asystent Google integruje się ze Spotify i doczekał się kolejnych poleceń. To nowe komendy, które pozwalają na uruchamianie spersonalizowanej pod użytkownika muzyki. Niestety, po polsku na razie to nie działa. Jeśli korzystacie z anglojęzycznej wersji, to możecie ich z powodzeniem używać również w kraju, bo funkcja nie jest ograniczana wyłącznie do Stanów Zjednoczonych. Nowe polecenia znajdziecie poniżej.

Asystent Google nowe komendy polecenia dla Spotify

Te nowe komendy dostał Asystent Google dla Spotify

  • Recommend some music
  • Play recommended music
  • Find recommended music
  • Play something (else/different)
  • Try something (else/different)

Widzimy, że nowych komend jest pięć. W ten sposób można wyszukać rekomendacje muzyczne z użyciem poleceń głosowych, a następnie je włączyć. Asystent Google pozwala na to jednak tylko subskrybentom Spotify Premium. W darmowej wersji aplikacji taka nowość niestety nie działa, co warto mieć na uwadze. Ponadto poleceń można używać ze godnymi głośnikami, jak chociażby Google Home czy tymi marki Nest.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: 9to5Google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij