Udostępnij
Tweetnij

Google Maps dostaną nowe rekomendacje na karcie Dla Ciebie

Google Maps cały czas dostaje nowe funkcje. Dowiadujemy się, że zostaną wprowadzone nowe rekomendacje na karcie Dla Ciebie. Będą one pochodzić z programu lokalni przewodnicy. Następnie mamy nowy wodok 3D. Taka opcja pojawia się w sekcji szczegółów Mapy. Google wprowadza taką nowość w wersji na Androida.

Google Maps dostanie nowe rekomendacje z programu lokalni przewodnicy. Pojawią się one na karcie Dla Ciebie. Firma wyjaśnia, że nowa funkcja pojawi się na razie tylko na terenie wybranych miast. Początkowo będzie ich tylko dziewięć, ale z czasem dostępność funkcji zostanie pewnie rozszerzona. Jest też nowa opcja kontroli dla warstwy 3D.

Google wyjaśnia, że aplikacja Mapy w sekcji Dla Ciebie będzie rekomendować najlepszych lokalnych przewodników z okolicy. Następnie będzie można ich śledzić i w ten sposób monitorować ich rekomendacje pojawiające się w pobliskich miejscach. Nie wiadomo jednak, na którym poziomie muszą znajdować się przewodnicy, aby byli brani pod uwagę dla tej funkcji.

Nowe rekomendacje na karcie Dla Ciebie z Google Maps tylko w dziewięciu miastach

Z nowej funkcji aplikacji Google Maps będzie można skorzystać w dziewięciu miastach. Są to Bangkok, Delhi, Londyn, Meksyk, Nowy Jork, Osaka, San Francisco, São Paulo i Tokio. Tak, na liście nie ma ani jednego z Polski. Kto wie, a może z czasem się pojawią.

Jest też nowa opcja kontroli warstwy 3D. Taka nowość pojawia się w Google Maps na Androida. Pojawia się nowa ikonka 3D, którą widać poniżej. Daje to efekt głębi i cieni przy budynkach, co również może zobaczyć niżej.

Mapy Google Maps warstwy 3D rekomendacje dla ciebie lokalni przewodnicy

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: 9to5Google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij