Udostępnij
Tweetnij

Wiadomości Google 5.2 wprowadzają nowe przyciski do podglądu grafiki

Wiadomości Google 5.2 to aktualna wersja beta popularnej aplikacji. W niej pojawiają się dwa nowe przyciski. Dodano je w poglądzie grafiki. W ten sposób można będzie na przykład szybko udostępnić zdjęcie. Na razie jest to nowość, która znajduje się w poglądowej wersji Wiadomości, ale z czasem trafi do stałego wydania.

Wiadomości Google 5.2 zostały już udostępniane beta testerom tej aplikacji. W tym wydaniu pojawiają dwa nowe przyciski, o których poinformowała redakcja Android Police. Firma wprowadziła dwie nowe kontrolki, które pojawiają się na dole okna z podglądem grafiki. Na tym jednak nie koniec, bo w tym elemencie zmieniono także czcionkę – z Roboto na Google Sans.

Poniżej można zobaczyć stary (po lewej stronie) i nowy widok (po prawej). Widzimy, że w nowej wersji na dole pojawiają się przyciski do zapisywania i szybkiego współdzielenia obrazków. W ten sposób są łatwiej dostępne. Zmienił się także sam podgląd grafiki. Widzimy, że wyświetlane obrazki są po prostu większe.

Wiadomości Google 5.2 nowe przyciski podgląd grafiki

Wiadomości Google 5.2 na razie w wersji beta

Widzimy, że Google szlifuje każdy element aplikacji Wiadomości po to, aby aplikacja była jak najbardziej spójna. Teraz nadszedł czas na podgląd grafiki. Na razie zmiany widoczne są w ostatniej wersji beta aplikacji. Niedługo jednak powinny trafić do stałej odsłony.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij