Udostępnij
Tweetnij

YouTube na telewizory z Android TV z nowym interfejsem

YouTube na telewizory z systemem Android TV doczekał się nowej aktualizacji, która wprowadza nowy interfejs. Pojawiał się on w formie testowej już od jakiegoś czasu. Teraz nowe UI wdrażane jest w aplikacji YouTube na stałe. Google przeprojektowało główny ekran programu, gdzie zmodyfikowano poszczególne sekcje.

Nowy YouTube z przeprojektowanym interfejsem użytkownika w aplikacji na telewizory z systemem Android TV pojawiał się już od jakiegoś czasu. Google co jakiś czas włączało nowe UI u wybranych osób, o czym wspominaliśmy wam już wcześniej. Teraz zdecydowano się na globalny rollout funkcji. Zmiany zaczynają pojawiać się u coraz większej liczby użytkowników.

YouTube wraz z nowym UI dostaje odświeżone ikonki oraz inne odstępy pomiędzy filmami. Dzięki temu wygląda to na telewizorach z Androidem TV znacznie spójniej. Zdecydowano się także na przeprojektowanie poszczególnych sekcji. Wcześniej w górnej części okna aplikacji znajdowały się cztery główne działy. Teraz przeniesiono je na lewą stronę i przy okazji udało się dodać kolejne. Każdy z nich prezentuje prosta ikonka. Oznaczenia w postaci podpisów również przeniesiono.

Nowy YouTube na telewizory z Android TV nowe UI nowy interfejs Nowy YouTube na telewizory z Android TV nowe UI nowy interfejs Nowy YouTube na telewizory z Android TV nowe UI nowy interfejs

Nowy YouTube na telewizory z Android TV coraz powszechniej dostępny

Zmiany są już wprowadzane i wygląda na to, że w ujęciu globalnym. Oczywiście, zapewne nowe UI z YouTube’a na Androida TV nie pojawiło się jeszcze u wszystkich użytkowników. Pełny rollout zmian może trochę potrwać, co warto mieć na uwadze. Co nie zmienia faktu, że nowości powinny być wkrótce dostępne u wszystkich użytkowników telewizorów z platformą Google. Jest to wyłącznie kwestią czasu.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Reddit, 9to5Google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij