Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome na Androida dostanie hub gier

Google Chrome na Androida wkrótce zapewni dostęp nie tylko do gry z T-Rexem. Pojawi się specjalny hub gier, gdzie będzie można uruchomić m.in. snake’a. W przypadku desktopów hub ten ma być dostępny z poziomu strony chrome://games. W mobilnej przeglądarce sekcja powinna pojawić się wśród najczęściej odwiedzanych stron.

Google Chrome na Androida otrzymamy dedykowany hub gier. Informacje na jego temat pojawiały się już kilka tygodni i po commitach w Chromium wiadomo, że prowadzone są dalsze prace w tym kierunku. Obecnie popularna przeglądarka internetowa ma od kilku lat wbudowaną grę z Tyranozaurem, którą można włączyć w trakcie braku połączenia z internetem. Pojawią się jednak kolejne tytuły.

W desktopowej wersji przeglądarki gry mają być dostępne z poziomu sekcji chrome://games, którą będzie można wpisać na pasku adresu. Natomiast na smartfonach z systemem Android ma hub gier ma pojawić się w okienku z ostatnio najczęściej odwiedzanymi stronami. Pewnie dostanie w tym miejscu własną ikonkę. Wśród tytułów ma pojawić się m.in. snake.

Google Chrome na Androida hub gier aplikacje gry

Hub gier dla Google Chrome to część większego projektu

Wiemy, że Google pracuje nad większymi zmianami dla Chrome’a i projekt ten ukrywa się pod nazwą Joy. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy te nowości się pojawią. Prace są prowadzone, ale szczegółów na razie nie znamy.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: XDA-Developers

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij