Udostępnij
Tweetnij

Kontakty Google dostaną nowy widok edycji

Kontakty Google to aplikacja na Androida, którą zna każdy z nas. Okazuje się, że wkrótce pojawi się w nowy widok edycji informacji dla zapisywanych kontaktów. Zmiany są już testowane w aplikacji z numerem 3.11 i wprowadzają pola z obramowaniem. Obecnie nie mają one żadnych ramek.

Kontakty Google są cały czas rozwijane. Firma postanowiła uruchomić testy, które wprowadzają do tej aplikacji na Androida nowy widok edycji. Zmiany są widoczne u wybranych użytkowników, a więc jest to pewnie jakiś program pilotażowy, który będzie prowadzony w najbliższym czasie. Co dokładnie się zmienia?

Nowy widok edycji informacji o dodawanych kontaktach widzicie poniżej. Zmiany obejmują pola z ramkami, w których uzupełnia się dane. O nowości poinformowała na Twitterze Jane Manchun Wong. Słynie ona z przeczesywania kodu źródłowego różnych aplikacji, co często objawia się podobnymi niuansami.

Aplikacja Kontakty Google 3.11 Android nowy widok edycji
fot.: Jane Monchun Wong

Nowy widok edycji w aplikacji Kontakty Google 3.11

Zmiany pojawiają się w aplikacji Kontakty Google 3.11. Jednak samo posiadanie tej wersji nie oznacza dostępu do nowości. Wygląda na to, że jest on oferowany po stronie serwerów firmy i jest to test typu A/B. Na razie nie wiadomo, kiedy takie modyfikacje mogą pojawić się na stałe u wszystkich.

Przeczytaj także: Sklep Play dostaje nowe, praktyczne opcje w ustawieniach

źródło: Twitter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij