Udostępnij
Tweetnij

Google Sounds 2.2 z Pixel 4 zawiera ponad 250 dzwonków i innych dźwięków

Google Sounds 2.2 to nowa aplikacja, która znajduje się na smartfonach Pixel 4. Zawiera ona ponad 250 dzwonków czy dźwięków powiadomień i inne. Co jednak ciekawe, Google Sounds można instalować nie tylko na smartfonach Pixel. Poza tym, jeśli chcecie pobrać te dzwonki na własne telefony, to również jest to możliwe.

Google Sounds 2.2 to aplikacja, którą można znaleźć na smartfonach Pixel 4. Zawiera ona ponad 250 dzwonków czy dźwięków dla powiadomień. Kiedyś nawet pojawiła się ona w Sklepie Play, ale obecnie nie jest już dostępna do pobrania. Wyodrębniono jednak plik APK, który to można pobrać na własny telefon.

Google Sounds 2.2 w postaci pliku APK można pobrać pod tym adresem. Serwis źródłowy raportuje, że udało się ją uruchomić m.in. na Samsungu Galaxy S10. Co nie zmienia faktu, że może nie działać ze wszystkimi smartfonami. Tego po prostu nie sprawdzono, ale jeśli chcecie, to zawsze możecie spróbować zainstalować aplikację na własnym urządzeniu.

Google Sounds 2.2 z Pixel 4 nowe dźwięki powiadomień dzwonki gdzie pobrać

Dzwonki i dźwięki z Google Sounds 2.2 z Pixel 4 do pobrania

Jeśli aplikacja u was nie działa, to jest też inne wyjście, aby dzwonki i dźwięki z Google Sounds 2.2 zainstalować u siebie. Możecie je ściągnąć w postaci paczek zip, do których linki znajdziecie poniżej. Po ich rozpakowaniu trzeba tylko udać się do ustawień i wskazać stosowne pliki w sekcji dźwięków.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij