Udostępnij
Tweetnij

Netflix testuje w aplikacji na Androida zmianę prędkości odtwarzania

Netflix we własnej aplikacji na Androida uruchomił nowy program pilotażowy. Pozwala on na zmianę prędkości odtwarzania filmów i seriali. Użytkownicy będą mogli ją zmniejszyć lub zwiększyć. Maksymalnie 1,5-krotnie. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy Netflix wprowadzi taką opcją w stałym wydaniu aplikacji.

Netflix testuje rozwiązanie od jakiegoś czasu i jest to możliwość zmiany prędkości odtwarzania produkcji uruchamianych w aplikacji na urządzeniach z systemem Android. Po raz pierwszy dostrzeżono taką funkcję wcześniej w tym miesiącu. Ponad tydzień temu zaczęli o niej raportować użytkownicy Twittera. Zobaczmy, jak to ma dokładnie działać.

Program pilotażowy, który prowadzony jest z wybraną grupą użytkowników, pozwala na zwolnienie lub przyspieszenie odtwarzania. Poniżej możemy zobaczyć zrzut ekranowy, który prezentuje funkcję. Wideo może zostać zwolnione do 0,5 lub 0,75 normalnego odtwarzania lub zwiększone maksymalnie do 1,5 razy.

Netflix zmiana prędkości odtwarzania testy Android

Netflix prowadzi testy zmiany prędkości odtwarzania w aplikacji na Androida

Wygląda na to, że dostęp do nowej funkcji Netflix na razie daje tylko użytkownikom aplikacji na smartfony z Androidem. Właściciele iPhone’ów takiej opcji nie mają. Oczywiście, gdy firma zdecyduje się na wprowadzenie takiej nowości u wszystkich użytkowników, to powinna ona pojawić się na wszystkich wspieranych platformach. Możliwe, że trafi również do aplikacji na telewizory.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij