Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google 7.2 dostępny. Nie tylko na modele Pixel 4

Aparat Google 7.2 to najnowsza wersja aplikacji na smartfony Pixel 4. Te dopiero debiutują na rynku, ale już teraz firma postanowiła udostępnić nowe uaktualnienie. Nowy Aparat wprowadza wsparcie dla H.265/HEVC w nagrywaniu wideo. Wiemy też, że część z funkcji, które ma Google Pixel 4 trafi też na modele 3 i 3a.

Aparat Google 7.2 to nowa wersja aplikacji, którą dostają smartfony Pixel 4. Niedawno wyjaśniano brak opcji 60 klatek na sekundę przy nagrywaniu w 4K. Wiemy, że aktualizacja wprowadza m.in. wsparcie dla H.265/HEVC w trakcie rejestrowania wideo. W aplikacji z numerem 7.1 jej nie było, a teraz została przywrócona.

Aparat Google 7.2 dostosowuje się również do wyboru rozmiaru tekstu wskazanego przez użytkownika smartfonów Pixel 4. Można go wybrać wśród czterech dostępnych poziomów. Tutaj zmiana nie dotyczy tylko tekstu, ale również części przycisków. Podobnie jest zresztą z sugestiami Night Sight czy listą ustawień.

Aparat Google 7.2 co nowego aktualizacja nowe funkcje dla Pixel 4

Pojawia się także nowy przełącznik powiązany z social media. Tutaj Google pozwala na dostęp do informacji z danymi o głębi. Aparat 7.2 dodaje także kompatybilność ze Slackiem w Social Share.

Aparat Google 7.2 nie tylko dla Pixel 4

Wiemy, że Aparat Google 7.2 już trafia na smartfony firmy i nie dotyczy to tylko modeli Pixel 4, ale również starszych. Tu warto jednak mieć na uwadze, że przebudowany interfejs i część funkcji dedykowanych jest tegorocznym telefonom. Prawdopodobnie modele 3 i 3a też dostaną nowe UI. Pewnie nastąpi to później w tym roku, bo wtedy mają otrzymać część z funkcji, w tym nowy tryb astrofotograficzny.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij