Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google 7.1 wprowadzi w smartfonach Pixel 4 nowe opcje

Aparat Google 7.1 to nowsza aktualizacja tej aplikacji. Jej kod źródłowy ujawnia, że smartfony Pixel 4 otrzymają pewne nowości. Wśród nich jest podwójna ekspozycja czy zapisywanie danych związanych z ostrością obrazu. Premiera Google Pixel 4 jest blisko, ale pewną nową funkcję z aplikacji Aparat 7.1 dostaną także starsze telefony.

Aparat Google 7.1 to kolejna aktualizacja aplikacji po poprzednim wydaniu, które jakiś czas temu wyciekło do sieci. Wiemy, że oprogramowanie wprowadzi na smartfonach Pixel 4, które są obecnie w ogniu przecieków, nowe funkcje. Najnowsza wersja programu ujawnia kolejne z nich. Zobaczmy, czego można się spodziewać.

Kod źródłowy aplikacji Aparat Google 7.1 ujawnia, że na smartfonach Pixel 4 pojawi się funkcja o nazwie podwójna ekspozycja. Na starszych modelach telefonów nie da jej się włączyć i pewnie wynika to z tego, że potrzebny jest do tego jeszcze odpowiedni hardware. Nowa opcja pozwala ręcznie zmieniać jasność i ciemność na zdjęciach. Poniżej wideo, które to prezentuje.

Następnie mamy możliwość zachowywania danych o głębi obrazu. To również Aparat Google 7.1 ma umożliwiać tylko na modelach Pixel 4. Najpewniej na starszych nie będzie to działać, co warto mieć na uwadze. Jednak jest coś jeszcze, co widzicie na poniższych zrzutach ekranowych.

Aparat Google 7.1 co nowego aktualizacja nowe funkcje dla Pixel 4
fot.: XDA-Developers

Aparat Google 7.1 wprowadza Social Share i to nie wymaga modelu Pixel 4

Ostatnią nowością jest Social Share. W tym przypadku Aparat 7.1 pozwoli na korzystanie z funkcji także na starszych modelach. Tutaj Google Pixel 4 nie będzie wymagany. Nowa opcja daje możliwość wskazania trzech aplikacji, do których będzie można szybko udostępniać zdjęcia z użyciem skrótu.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło (2)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij