Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google z nową kartą Eksploruj, która pozwoli znaleźć akcje

Asystent Google cały czas jest rozwijany i teraz dostaje nową kartę Eksploruj, którą postanowiono przebudować. Tam można znaleźć dostępne akcje. Karta nazywa się Więcej rzeczy, które możesz zrobić za pomocą Asystenta Google. Nowość na razie nie jest widoczna u wszystkich użytkowników, ale powinna wkrótce pojawiać się szerzej.

Asystent Google ciągle dostaje nowe funkcje. Ostatnio firma poinformowała, że wprowadzi nową komendę, która pozwoli kasować dane. Teraz dowiadujemy się, że pojawia się odświeżona karta Eksploruj. Zawiera ona dostępne akcje. Nie jest to nowość, bo taka funkcja oferowana jest od dawna. Jednak zdecydowano się na jej przeprojektowanie.

Część użytkowników, najpierw w wersji beta aplikacji, zaczęło dostrzegać przeprojektowaną kartę Eksploruj. Jej nazwa Więcej rzeczy, które możesz zrobić za pomocą Asystenta Google i można ją znaleźć pod sekcją rzeczy do śledzenia. Wiemy, że aktualizacja odbywa się po każdym włączeniu i prezentuje akcje z jednej kategorii. Tu można uzyskać dostęp do konkretnych komend, które są obsługiwane.

Asystent Google nowa karta Eksploruj dostępne akcje Asystent Google nowa karta Eksploruj dostępne akcje

Asystent Google z nową kartą Eksploruj na razie nie wszystkich

Na razie jest to nowość, która nie jest widoczna jeszcze u wszystkich osób. Jednak wygląda na to, że widzi ją coraz więcej użytkowników Asystenta Google. Zapewne obecnie trwa już jakiś rollout. Nowość wkrótce powinna pojawić się u każdego właściciela smartfona z Androidem.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij