Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google 7.0 ze smartfonów Pixel 4 wycieka do sieci

Aparat Google 7.0 zadebiutuje ze smartfonami Pixel 4, a więc w październiku. Tymczasem do sieci wyciekł plik APK z nową wersją aplikacji, która jest wewnętrznym buildem. Dlatego już teraz mamy okazję zobaczyć, co wprowadza nowy Aparat. Premiera smartfonów Google Pixel 4 planowana jest na połowę przyszłego miesiąca.

Pixel 4 jest już blisko i obecnie jest w ogniu przecieków, których gigant z Mountain View nie jest w stanie powstrzymać. Czego dowodem może być coraz więcej filmów pojawiających się na YouTubie. Tymczasem w sieci pojawiła się także testowa wersja aplikacji Aparat Google 7.0. Spodziewajmy się jej na pokładzie nowych telefonów.

Kilka serwisów już przyjrzało się aplikacji Aparat Google 7.0 ze smartfonów Pixel 4. Po jej uruchomieniu wita nas nieco zmodyfikowany interfejs użytkownika. Domyślną siatką jest 16:9, ale nie ma problemu, jeśli ktoś chce ją zmienić na 4:3. Na poniższych zrzutach ekranowych (z wyjątkiem pierwszego od lewej, który pochodzi z aktualnej wersji) widać także przeprojektowane skróty. Następnie mamy suwaki dla powiększenia oraz przysłony. Po prawej na dole widać, że jest to rzeczywiście testowy build na wewnętrzne potrzeby pracowników firmy.

Aparat Google 7.0 Pixel 4 aplikacja kiedy premiera plik APK gdzie pobrać Aparat Google 7.0 Pixel 4 aplikacja kiedy premiera plik APK gdzie pobrać

Aparat Google 7.0 wraz z premierą smartfonów Pixel 4

Aktualnym wydaniem aplikacji Aparat Google jest wersja z numerkiem 6.3. Edycja 7.0 zostanie udostępniona wraz ze smartfonami Pixel 4, których spodziewamy się w połowie przyszłego miesiąca. Wtedy pewnie zostanie udostępniona, w postaci aktualizacji, także na starsze telefony z logo Pixel. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na oficjalny debiut, który jest już blisko.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij