Udostępnij
Tweetnij

Android Auto 4.6 wskazuje na nową integrację z Asystentem Google

Android Auto 4.6 to nowa wersja popularnej aplikacji, którą prześwietlił jeden z zagranicznych serwisów. W planach jest nowa integracja z funkcją Asystent Google. Nowe Android Auto zacznie wkrótce wyświetlać komunikaty mówiące o nadchodzącej opcji. To nowy tryb jazdy, który zapowiedziano już wcześniej.

Nowe Android Auto zostało już wprowadzone, choć przymierzano się do tego kilka razy. Niedawno też dostrzeżono nowe przyciski w Mapach. Wiemy, że w trybie jazdy samochodem ma pojawić się nowa integracja z funkcją Asystent Google. Wygląda na to, że taka nowość jest już blisko. Sugeruje to kod źródłowy nowej wersji aplikacji z numerkiem 4.6.

Android Auto 4.6 skrywa w kodzie aplikacji wzmianki o komunikatach związanych z funkcją Asystent Google. Pojawia się m.in. powiadomienie zachęcające do wypróbowania nowego asystenta w trakcie jazdy. Wiemy, że na telefonach zostanie on uaktualniony właśnie do nowej wersji. Będzie też komunikat o wypróbowaniu nowego trybu jazdy samochodem.

Nowy Android Auto 4.6 Asystent Google integracja nawigacja tryb samochodowy aplikacje

Na razie nie wiadomo, kiedy nowe Android Auto otrzyma nowego Asystenta Google

Pamiętajmy, że na razie są to tylko wzmianki w kodzie aplikacji Android Auto 4.6. Nie wiadomo, czy Google zamierza zapewnić nową integrację już w tej wersji programu. Możliwe, że dopiero się do tego przymierza i zrobi to w późniejszym czasie. Już niedługo powinno się to wyjaśnić. Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji. Nowa aktualizacja jest już wdrażana, ale nie wprowadza innych zmian widocznych gołym okiem. Te zostały wdrożone w momencie, gdy Google zaczęło udostępniać nowe Android Auto u wszystkich użytkowników.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij