Udostępnij
Tweetnij

Google Pay 2.96 wprowadza dark mode

Google Pay 2.96 to kolejna aplikacja, którą przygotowano przed premierą systemu Android 10. Pojawia się dark mode, czyli ciemny motyw. Jak dobrze wiemy, nowa wersja zielonego robota wprowadza natywną obsługę czarnego wyglądu. Stąd też Google implementuje przed premierą wsparcie dla dark mode, gdzie tylko może.

Android 10 jest już blisko i wiemy, że system wprowadzi natywny dark mode. Gigant z Mountain View dostosowuje więc swoje aplikacje pod kątem nowej funkcji. Kolejną jest Google Pay 2.96, które wprowadza ciemny motyw. Obsługa pojawia się dokładnie w wersji oznaczonej numerkiem 2.96.264233179.

Dark mode w Google Pay 2.96 nie wymaga ręcznego uruchamiania. Tryb ciemny włącza się automatycznie na urządzeniach z Androidem 10 lub 9, gdy jest aktywowany systemowo lub wybrana jest funkcja oszczędzania energii. Wtedy interfejs użytkownika dostosowuje się automatycznie do wyboru użytkownika.

Google Pay 2.96 dark mode tryb ciemny motyw Google Pay 2.96 dark mode tryb ciemny motyw

Google Pay z dark mode tuż przed premierą Androida 10

Jak dobrze wiemy, Android 10 dostępny w niedługim czasie. Dlatego coraz więcej aplikacji musi dostać natywną obsługę dark. Google Pay jest jedną z nich. Pierwsze oznaki trybu ciemnego pojawiły się w tej aplikacji już wcześniej, bo w marcu tego roku. Jednak był to tylko jeden element, który to zwiastował większe zmiany, które właśnie nadeszły.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij