Udostępnij
Tweetnij

Apple Music z nową playlistą – Codziennie nowa muzyka

Apple Music wprowadza nową playlistę o nazwie Codziennie nowa muzyka. Będzie to zestaw utworów, który będzie aktualizowany każdego dnia. Funkcja jest już dostępna i dzisiejsze zestawienie otwiera kawałek Taylor Swift. Nowa playlista dostępna w Apple Music będzie odświeżana każdego dnia.

Codziennie nowa muzyka to nowa playslista, która pojawia się w Apple Music. Normalnie takie zestawy tworzone przez użytkowników się nie odświeżają. W tym przypadku będzie inaczej, bo każdego dnia ma pojawiać się nowy zestaw muzyki. Tę pierwszą otwiera utwór Taylor Swift pod tytułem The Man z najnowszego albumu artystki.

Widzimy, że cover playlisty Codzienna nowa muzyka to okładka z albumu, którego utwór otwiera zestawienie. To oznacza, że ten element w Apple Music również będzie ulegać zmianie każdego dnia. Można zauważyć, że zbiór piosenek nie jest krótki. Dzisiejszy set zawiera ponad 80 utworów o łącznej długości kilku godzin.

Apple Music playlista codziennie nowa muzyka

Codziennie nowa muzyka z Apple Music zamiast Best of the Week

Twórcy playlisty Codziennie nowa muzyka z Apple Music wyjaśniają, że wcześniej znana była ona jako Best of the Week. To oznacza, że ta pierwsza pewnie zastępuje drugą. Zestaw utworów ma zmieniać się każdego dnia i domyślamy się, że codziennie będzie to około kilkudziesięciu nowych utworów. Link do zestawienia znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: 9to5Mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij