Udostępnij
Tweetnij

Moje Mapy Google z pierwszą aktualizacją od trzech lat

Moje Mapy Google to aplikacja, która powstała kilka lat temu. Można było pomyśleć, że została zapomniana, ale pojawiła się aktualizacja. Warto dodać, że pierwsza od trzech lat. Niestety, Moje Mapy Google z nową wersją wcale nie doczekały się dużych zmian. Gigant z Mountain View wprowadził tylko możliwość rysowania linii.

Moje Mapy Google to jedna z tych aplikacji giganta z Mountain View, o której być może nawet do tej pory nie słyszeliście. Choć jej nazwa kojarzy się z jedną z tych najpopularniejszych. Tymczasem pojawiła się aktualizacja. Tylko, że chyba nie na to czekaliśmy.

Nowa aktualizacja dla Moje Mapy Google jest pierwszą od aż ponad trzech lat. Można by więc spodziewać się, że gigant z Mountain View w końcu zajął się tym programem, odświeżył jego interfejs i tak dalej. Cóż, tak się nie stało, bo nowe uaktualnienie wprowadza możliwość rysowania linii. Jakby tego było mało, to można je też edytować.

Moje Mapy Google Maps aktualizacja opinie

Oficjalny wykaz zmian dla Moje Mapy Google wspomina także o uprawnieniach na żądanie, co wymaga Androida 6.0 Marshmallow lub nowszego. Na końcu czytamy o poprawkach błędów i ulepszonym działaniu aplikacji. Cóż, to wszystko. Więcej informacji nie ma.

Moje Mapy Google dostały do tej pory bardzo mało aktualizacji

Niestety, ale Moje Mapy Google to ta aplikacja, o której firma niespecjalnie pamięta. Powstała ona z myślą o tworzeniu i udostępnianiu własnych map. Po dwóch latach pojawiła się dla niej większa aktualizacja. Na kolejną trzeba było czekać trzy lata. Cóż, jeśli chcecie wypróbować ten program, bo do tej pory nie mieliście okazji, to link do Sklepu Play znajdziecie poniżej.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij