Udostępnij
Tweetnij

Hex Installer pozwala na Samsungach Galaxy z One UI modyfikować motywy

Hex Installer to aplikacja dla tych z was, którzy są właścicielami smartfonów Samsung Galaxy z nakładką One UI. Tam można instalować tylko wybrane motywy na telefonie. Jednak dzięki Hex Installer na własnych smartfonach będziecie mogli modyfikować skórkę. Aplikacja oferuje wiele opcji do wyboru.

Hex Installer to aplikacja na smartfony Samsung Galaxy z zainstalowaną nakładką One UI, a więc Androidem 9 Pie, która pozwala modyfikować motywy w telefonie, a dokładniej jeden z nich. Koreańczycy stworzyli silnik dla skórek i normalnie można je instalować z poziomu Galaxy Themes. Jednak dzięki nowemu narzędziu można to obejść i stworzyć coś własnego.

Hex Installer działa z telefonami, które pracują pod kontrolą One UI. To oznacza, że jest kompatybilny z modelami Samsung Galaxy S8 i nowszymi, które otrzymały aktualizację (lub też debiutowały z tym oprogramowaniem od razu). Aplikacja używa motyw wysokiego kontrastu. Następnie można go w bardzo dużym stopniu modyfikować.

Hex Installer jak zainstalować motywy na Samsung Galaxy z One UI

Hex Installer na smartfonach Samsung Galaxy z One UI pozwala tworzyć przeróżne motywy

Mnogość opcji, które oferuje Hex Installer, sprawia, że na własnych smartfonach z One UI będzie mogli tworzyć bardzo spersonalizowane motywy. Można zmieniać tło, kolory podstawowe i akcentu, tekstu i centrum powiadomień. Nie zabrakło też możliwości zmiany wysokości paska nawigacji czy zmieniania przezroczystości wybranych elementów.

Co ważne, dla Hex Installer istnieje również wtyczka i w ten sposób na smartfonach Samsung Galaxy można skorzystać z pewnych opcji w One UI, które wprowadzi Android Q. Aplikacja jest płatna, ale obecnie możecie ją zakupić za trochę mniej, bo tylko 4 złote. Link do sklepu znajdziecie poniżej.

Zobacz także: Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: XDA-Developers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij