Udostępnij
Tweetnij

Google Gboard 8.4 z większą klawiaturą emoji

Google Gboard 8.4 to nowa wersja aplikacji na urządzenia z systemem Android. Wśród nowości pojawia się większa klawiatura emoji, która jest po prostu wyższa. W tym samym miejscu znajdziemy także karty z GIF-ami oraz nalepkami. Aktualizacja klawiatury Google jest już udostępniana poprzez Sklep Play.

Google Gboard 8.4 to najnowsza odsłona popularnej aplikacji. Nie znajdziemy w niej zbyt wielu nowości. Jednak na uwagę zasługuje zmieniona klawiatura emoji. Gigant z Mountain View zdecydował się ją powiększyć. Rozciągnięto ją do góry i w ten sposób użytkownik widzi bez przewijania palcem więcej elementów do wyboru. Czy taka zmiana jest na plus, to musicie już ocenić sami. Jak to ma wyglądać, to możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych, które opublikowano na łamach serwisu Android Police.

Google Gboard 8.4 Android aplikacje klawiatura emoji co nowego

Nowa klawiatura emoji z Google Gboard 8.4 nie dla wszystkich

Co warte uwagi, widoczna wyżej klawiatura emoji nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich użytkowników. Nie pojawia się ona automatycznie po wykonaniu aktualizacji do Gboard 8.4. Widzi ją tylko część osób. Wygląda więc na to, że na razie prowadzony jest program pilotażowy i nowość włączana jest po stronie serwerów Google. Pewnie firma chce najpierw uzyskać opinie. Zanim zdecyduje się na wprowadzenie takich zmian u wszystkich.

Google Gboard 8.4 jest już dostępne w Sklepie Play. Jeśli jeszcze nie widzicie w aktualizacjach tej wersji, to cierpliwości. Zapewne niedługo się pojawi. Ze względu na brak jakichkolwiek innych nowości w tym wydaniu, to raczej lepiej poczekać na uaktualnienie, jak instalować nową wersję z pliku APK.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij