Udostępnij
Tweetnij

YouTube na Android TV skrywa ciekawy easter egg

YouTube w wersji na telewizory z systemem Android TV zawiera ukryty easter egg. To pies, który przechadza się na pasku postępu danego filmu. Programiści Google go ukryli. Jednak istnieje bardzo prosty sposób na aktywację tego easter egg. Zobaczmy więc, jak to zrobić w aplikacji YouTube’a na urządzeniach z Androidem TV.

YouTube w wersji na telewizory z systemem Android TV skrywa easter egg, którego ukryli deweloperzy Google. Tego typu pochowane rzeczy występują często w aplikacjach firmy z Mountain View. Nie inaczej jest w tym przypadku. Tym razem jest to ukryty pies, który pojawia się na pasku postępu.

Easter egg z aplikacji YouTube na sprzęty z systemem Android TV widoczny jest na poniższym zrzucie ekranowym opublikowanym przez serwis źródłowy. Jak nietrudno zauważyć, pies jest animowaną postacią. Wiemy, że w momencie włączenia przechadza się nad paskiem postępu filmu. Zobaczmy więc, jak można uzyskać dostęp do tej „funkcji”.

YouTube na Android tv easter egg pies jak go włączyć

Tak aktywujesz easter egg z YouTube’a na urządzenia z systemem Android TV

Jeśli chcecie, aby pies pojawił się w YouTube na urządzeniach z Android TV, to musicie udać się na pasek i nacisnąć lewy przycisk do cofania. Następnie należy go przytrzymać około 10-15 sekund. Po osiągnięciu stanu początkowego easter egg zostanie aktywowany. Nic prostszego.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje, które warto znać

źródło: Androidpolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij