Udostępnij
Tweetnij

OneDrive z Office 365 w końcu pozwala zwiększyć przestrzeń na dane

OneDrive z usługi Office 365 w końcu umożliwi dokupienie dodatkowego planu na przestrzeń w chmurze. Obecnie w zestawie użytkownicy otrzymują 1 TB miejsca na pliki. Jednak już niedługo będzie można je zwiększyć nawet o dodatkowy terabajt. Microsoft planuje wprowadzić nowe abonamenty dla Office 365 już wkrótce.

OneDrive w Office 365 automatycznie udostępnia miejsce na dane o powierzchni 1 TB. Takiej przestrzeni nie można jednak było zwiększyć o dodatkowe miejsce. Teraz to ulegnie zmianie. Microsoft zapowiedział na własnym blogu dodatkowe plany, które już wkrótce zostaną udostępnione subskrybentom. Będą one dostępne w cenie od 1,99 dol./miesiąc.

OneDrive z Office 365 będzie mógł zostać zwiększony do maksymalnie 2 TB, ponieważ najwyższy plan ujawniony przez Microsoft to dodatkowy 1 TB w cenie 9,99 dol./miesiąc. Będzie dostępnych także kilka innych, pośrednich opcji. Z ich dokładnymi cenami zapoznacie się poniżej.

Microsoft Office 365 OneDrive pakiety więcej miejsca na dane

Nowe plany dla OneDrive z Office 365 nie są jeszcze dostępne

Microsoft przekazał na oficjalnym blogu, że na razie nowe plany zwiększające powierzchnię w OneDrive z Office 365 nie są jeszcze dostępne. Ma to jednak ulec zmianie w ciągu kilku najbliższych tygodni. Wtedy poznamy ceny w Polsce, bo te również są na razie tajemnicą. Oczywiście, będą one wyższe od tych kwot po przewalutowaniu dolarów.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij