Udostępnij
Tweetnij

YouTube testuje bardziej spersonalizowany ekran domowy

YouTube cały czas przechodzi jakieś zmiany i modyfikacje. Najnowsze z nich obejmują ekran domowy aplikacji w wersji na Androida. Tam pokazują się bardziej spersonalizowane opcje. Google włącza je po stronie własnych serwerów i dlatego dostępu nie ma każdy użytkownik. Z czasem YouTube takie filtry pewnie wprowadzi u wszystkich.

YouTube na Androida doczekał się nowej, testowej funkcji. Ekran domowy u wybranych użytkowników jest bardziej spersonalizowany. W ten sposób można uzyskać dostęp do nowych rekomendacji. Wyświetlane są one jako filtry. W górnej części okna pojawiają się propozycje z filmami, które powinny zainteresować użytkowników.

Nowość widzicie na poniższych zrzutach ekranowych, które opublikowano na łamach serwisu Android Police. YouTube wyświetla małe przyciski i są to filtry, których dotknięcie spowoduje wyświetlenie powiązanych tematycznie filmów. Funkcja pojawia się zarówno u subskrybentów usługi Premium, jak i osób, które z tej opcji nie korzystają.

YouTube nowy ekran domowy bardziej spersonalizowany filtry

YouTube wprowadzi nowy ekran domowy dopiero za jakiś czas

Jak już wspomnieliśmy, to co widać na załączonych wyżej zrzutach ekranowych nie jest funkcją dostępną dla wszystkich. Dostęp mają tylko nieliczni i jest on dawany po stronie serwerów Google. Zapewne gigant z Mountain View najpierw będzie chciał uzyskać opinie od testujących nowość osób. Dopiero na tej podstawie zdecyduje się, w jakiej postaci wprowadzić to rozwiązanie u wszystkich.

Przeczytaj także: Google Maps – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij