Udostępnij
Tweetnij

Gmail doczekał się integracji z aplikacją Lista zadań Google

Gmail doczekał się zapowiadanej integracji z aplikacją do planowania Lista zadań Google. Już wcześniej połączono je w webowej wersji poczty, a teraz integrację zapewniono również na smartfonach z systemem Android. Gmail dostał nową funkcję w menu. Tam Google wprowadziło opcję o nazwie Dodaj do zadań.

Gmail został zintegrowany z aplikacją Lista zadań Google już wcześniej. Dotyczyło to jednak tylko webowej wersji popularnej poczty e-mail. Teraz podobna funkcjonalność została zapewniona także na smartfonach z systemem Android. Jak to dokładnie działa?

Gmail dostał nową opcję, którą umieszczono w menu wysuwanym po dotknięciu trójkropka nad treścią wybranej wiadomości. Wtedy na samym dole pokazuje się opcja o nazwie Dodaj do Zadań. Tutaj jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że potrzebna jest aplikacja Lista zadań Google. W przeciwnym wypadku zostanie otworzony Sklep Play, skąd należy ją pobrać.

Gmail integracja Lista zadań Google aplikacje Android

Gmail z integracją z Listą zadań Google w ostatniej aktualizacji

Integracja aplikacji Gmail i Lista zadań Google nastąpiła wraz z ostatnią aktualizacją tej pierwszej. Dokładnie w wersji oznaczonej numerkiem 2019.04.14.246198419. Jeśli jeszcze jej nie macie, to pod menu nowej opcji nie będzie. Jeśli Sklep Play nie pokazuje wam jeszcze nowej wersji, to zawsze możecie sięgnąć po plik APK. Instalację w ten sposób zachęcamy jednak tylko bardziej zaawansowanym uzytkownikom Androida.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij