Udostępnij
Tweetnij

Kalkulator z wyszukiwarki Google dostaje zmiany oparte na Material Theme

Kalkulator to narzędzie, które wyszukiwarka Google dostała kilka lat temu. Niedawno odświeżono go wprowadzając elementy oparte na Material Theme. Teraz zdecydowano się na wdrożenie kolejnych. Kalkulator z Google doczekał się nowych poprawek, które obejmują również moduł związany z historią obliczeń.

Kalkulator Google został wprowadzony do wyszukiwarki w 2012 roku. Jakiś czas temu został mocno odświeżony i wprowadzono wygląd bazujący na Material Theme. W tym tygodniu zdecydowano się na wprowadzenie nowych modyfikacji. Obejmują one m.in. elementy interfejsu, jak i moduł historii obliczeń.

Kalkulator w Google dostał obwód z jaśniejszymi szarymi liniami oraz zaokrąglone narożniki. To samo dotyczy poszczególnych przycisków, które również zaokrąglono i dodano im jaśniejszy kolor. W przypadku uruchomienia narzędzia na smartfonie na dole znajduje się dodatkowa kontrolka, która uruchamia klawisze funkcyjne.

Kalkulator Google wyszukiwarka Material Theme

Kalkulator w Google ma także nowości w panelu historii

W module, gdzie znajduje się historia obliczeń, kalkulator z Google oferuje teraz dostęp do bardziej szczegółowych danych. Pojawiają się całe obliczenia i ostatnie z nich znajduje się zawsze w dolnym lewym rogu okna. Nowości powinny już być widoczne u wszystkich użytkowników. Jeśli jednak jeszcze u was się nie pojawiły, to cierpliwości. Wkrótce z pewnością się pojawią, bo gigant z Mountain View te modyfikacje wprowadza globalnie.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij