Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google będzie znacznie szybszy. Pixel 4 potwierdzony (I/O 2019)

Asystent Google mocno przyspieszy, co gigant z Mountain View zapowiedział w trakcie konferencji I/O 2019. Będzie to jednak możliwe na smartfonach Google Pixel 4. Wydajność funkcji zostanie zwiększona nawet dziesięciokrotnie. Nowy Asystent zostanie udostępniony jesienią tego roku. Zadebiutuje wraz ze smartfonami Pixel 4.

Asystent Google był jednym z gwoździ wczorajszej konferencji otwierającej I/O 2019. Będzie on do dziesięciu razy szybszy, co zaprezentowano w trakcie demo. Wiemy jednak, że stanie się to możliwe na smartfonach Pixel 4. Ich premiera ma odbyć się jesienią tego roku.

Nowy Asystent na razie nie będzie dostępny, bo jego premiera odbędzie się dopiero w momencie debiutu smartfonów Google Pixel 4. Jednak zaprezentowane demo odbyło się na Pikselu 3 i tam można było zobaczyć, że reakcja na polecenia głosowe jest naprawdę szybka. Nie ma w zasadzie żadnych opóźnień i odbywa się to w mgnieniu oka. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze tego zobaczyć, to demo znajdziecie poniżej.

Asystent Google doczekał się także innych udoskonaleń, które nie tylko obejmują prędkość jego działania. Poprawiono obsługę Duplex. Następnie mamy prostą komendę „stop”, która spowoduje wyłączenie wszystkich alarmów. Są też udoskonalenia obejmujące tryb jazdy samochodowej. Nie zabrakło także lepszej personalizacji.

Asystent Google Pixel 4 I/O 2019 kiedy premiera co nowego

Nowy Asystent Google i Pixel 4 dopiero jesienią

Na zaprezentowane na I/O 2019 nowości trochę poczekamy. Nowy Asystent Google ma zadebiutować wraz ze smartfonami Pixel 4, a ich premiery nie spodziewajmy się wcześniej niż we wrześniu lub październiku. Dokładna data debiutu nie jest jeszcze znana. Jest zbyt wcześnie, aby o tym mówić.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij