Udostępnij
Tweetnij

Sklep Play z Material Theme coraz bliżej. Google w systemie Android Q zapewni wsparcie dla APEX

Sklep Play z Material Theme jest już blisko. Google, tu przed konferencją I/O 2019, testuje kolejne zmiany. Ponadto dowiadujemy się, że Android Q zapewni wsparcie dla pakietów APEX. Nowy Sklep Play inspirowany elementami Material Theme wygląda naprawdę dobrze. Znacznie lepiej od tego, co znamy obecnie.

Sklep Play dostanie interfejs oparty na Material Theme, o czym już wam wspominaliśmy. Tuż przed konferencją Google I/O 2019, która odbędzie się w przyszłym tygodniu, testowane są kolejne modyfikacje. Kod źródłowy aplikacji skrywa też informacje o tym, że Android Q zapewni wsparcie dla pakietów APEX.

Poniższe zrzuty ekranowe opublikował Kieron Quinn. Prezentują one kolejne modyfikacje oparte na Material Theme, które otrzymał Sklep Play. Dokładnie skrywa je wersja 14.5.52, ale sama instalacja na nic się tu zdaje. Google blokuje nowy wygląd i trzeba go aktywować, co nie jest proste. Widzimy wiele białych elementów i czcionkę Sans. Wygląda to naprawdę dobrze.

Sklep Play Material Theme Android Q APEX kiedy Google I/O 2019 Sklep Play Material Theme Android Q APEX kiedy Google I/O 2019

XDA-Developers doszukało się także informacji, że Android Q obsłuży wspomniane pakiety APEX. Je również będzie wspierać Sklep Play i więcej informacji na ten temat powinniśmy usłyszeć w trakcie Google I/O 2019, czyli już w przyszłym tygodniu.

Nowy Sklep Play z Material Theme pewnie też zobaczymy na Google I/O 2019

Google I/O 2019 to nadchodząca konferencja dla deweloperów aplikacji, która odbędzie się już w przyszłym tygodniu. To tam zostanie omówiony nowy Android Q. Pewnie też zostanie zaprezentowany odświeżony Sklep Play z elementami Material Theme. Możliwe, że niedługo po wydarzeniu zostanie on udostępniony publicznie.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: XDA-Developers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij