Udostępnij
Tweetnij

Kalkulator Google 7.6 wprowadza dark mode, czyli ciemny motyw

Kalkulator Google 7.6 to najnowsza wersja aplikacji, której zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać. Towarzyszy nam ona na sprzętach z systemem Android od lat. Najnowsza wersja wprowadza dark mode, czyli ciemny motyw. Kalkulator Google 7.6 w przypadku wyboru motywu oferuje w ustawieniach trzy różne opcje do wyboru.

Kalkulator Google 7.6 jest już dostępny. W tej wersji popularnej aplikacji pojawia się dark mode, czyli ciemny motyw. Gigant z Mountain View wprowadza go do coraz większej ilości aplikacji. Jak dobrze wiemy, tryb ciemny zostanie wbudowany na poziomie systemu Android Q. Stąd też konieczność implementacji w kolejnych programach.

Kalkulator Google 7.6 daje użytkownikom Androida trzy opcje do wyboru. Są to jasny motyw, dark mode i na podstawie wyboru oszczędzania energii. Dostęp do ustawień motywu można wybrać dotykając przycisk z trójkropkiem umieszczony w prawym górnym rogu okna aplikacji. Możecie to zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych.

Kalkulator Google 7.6 dark mode tryb ciemny motyw jak włączyć android Kalkulator Google 7.6 dark mode tryb ciemny motyw jak włączyć android

Kalkulator Google 7.6 z dark mode nadal ma niebieskie elementy

Kalkulator Google w wersji 7.6 nie wprowadza wszędzie jasnych przycisków i znaków na ciemny tle. Jak nietrudno zauważyć, kontrolki odpowiedzialne za wykonywane działania nadal są niebieskie. Możliwe jednak, że wraz z jakąś nadchodzącą aktualizacją to ulegnie zmianie i wtedy staną się białe lub jasnoszare.

Google już udostępnia Kalkulator 7.6 poprzez Sklep Play. Aktualizacja powinna być widoczna również na waszych urządzeniach z systemem Android. Jeśli jej jednak nie widzicie, to wystarczy uzbroić się w trochę cierpliwości. Zapewne niedługo się pojawi się także na waszych sprzętach z zielonym robotem.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij