Udostępnij
Tweetnij

Twój telefon z Windows 10 z opcją klonowania obrazu na kolejne smartfony. W tym Galaxy S10 i OnePlus 6T/6

Twój telefon to ciekawa aplikacja dla Windows 10, która oferuje różne opcje dla smartfonów z systemem Android. Wśród nich pojawi się klonowanie obrazu. Początkowo obsługiwało to mało modeli. Teraz jednak poinformowano, że klonowanie obrazu z twój telefon działa też ze smartfonami Galaxy S10 oraz OnePlus 6T i 6.

Twój telefon otrzyma klonowanie obrazu, o czym wspominaliśmy wam jakiś czas temu. W ten sposób użytkownicy smartfonów z systemem Android będą mogli wyświetlać zawartość z telefonu na ekranie komputera z Windows 10. Początkowo jednak opcja dostępna była dla wąskiego grona czterech modeli smartfonów. Teraz dodano kolejne i są to m.in. Galaxy S10 oraz OnePlus 6t.

Klonowanie obrazu z twój telefon mogą teraz wypróbować członkowie niejawnego programu beta testów Windows 10 oraz smartfonów Samsung Galaxy S10, S10+, S10e, Note 8/9 oraz OnePlus 6T/6. Dodano więc siedem nowych modeli do istniejących, którymi są Galaxy S9 i S8. Funkcja jest fajna, ale ciągle stawia duże ograniczenia z zakresu dostępności.

Aplikacja Twój telefon z Windows 10 1809 Microsoft powiadomienia klonowanie obrazu Android ze smartfona Galaxy S10 OnePlus 6T

Twój telefon dla Windows 10 z klonowaniem obrazu dla nielicznych

Pamiętajmy, że klonowanie obrazu z twój telefon dla Windows 10 po stronie okienek też stawia ograniczenia. Nie można z tego skorzystać na dowolnym PC z systemem Microsoftu. Jedynie na urządzeniach, które obsługują Bluetooth Peripheral. Jest to m.in. Surface Go. Gigant z Redmond jednak prowadzi prace, aby to rozwiązanie było dostępne szerzej. Na razie jednak na konkrety w tym temacie trzeba będzie poczekać. Są też ograniczenia po stronie Androida, co niestety wynika z faktu, jak implementowana jest obsługa Bluetooth.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z marca

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij