Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google zintegrowany w aplikacji ING Bank Śląski

Asystent Google został zintegrowany w aplikacji ING Bank Śląski. W ten sposób klienci banku otrzymują nowe możliwości z zakresu wydawania poleceń głosowych. Teraz w aplikacji Moje ING na Androida po wypowiedzeniu frazy OK Google będzie można wygenerować kod BLIK czy zrobić szybki przelew. W ten sposób można tez wyświetlić dostępne saldo.

Asystent Google umożliwia integrację z innymi aplikacjami i teraz dołącza do nich program Moje ING. W ten sposób klienci mają smartfony z systemem Android będą mogli wykonywać pewne czynności z użyciem komend głosowych, co do tej pory nie było możliwe. Jakie opcje się pojawiają?

Asystent Google pozwala w aplikacji Moje ING na wykonanie tych czynności

Pierwszą funkcją, którą umożliwia Asystent Google w Moje ING, jest wykonanie szybkiego przelewu pomiędzy własnymi rachunkami. Będzie to możliwe po wypowiedzeniu komendy „OK Google, wyszukaj przelew w Moje ING mobile”. Następnie jest opcja sprawdzenia konta i tutaj należy wypowiedzieć słowa „OK Google, wyszukaj saldo w Moje ING mobile”. Na koniec mamy sposobność wygenerowania kodu BLIK. W tym celu trzeba wydać komendę „OK Google, wyszukaj blik w Moje ING mobile”.

Asystent Google Moje ING Bank Śląski Ok Google Android aplikacje BLIK

Moje ING oferuje takie funkcje na każdym smartfonie z systemem Android (5.0 lub nowszym), na którym działa Asystent Google. Nowości są już wprowadzone i można do nich uzyskać dostęp po wykonaniu aktualizacji do najnowszej wersji. Aplikację pobierzecie pod poniższym przyciskiem.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij