Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google wyświetli więcej grafik w odpowiedziach

Asystent Google cały czas się zmienia i wygląda na to, że na lepsze. Aplikacja doczekała się aktualizacji, która wprowadza ciekawsze odpowiedzi. Jest w nich więcej grafik powiązanych z zapytaniem, przez co odpowiedź jest pełniejsza i przyjemniejsza dla ludzkiego oka. Nowości są już wprowadzane i Asystent Google wyświetli je też po polsku.

Asystent Google doczekał się ciekawych modyfikacji, przez co dostarczane przez niego odpowiedzi będzie ładniejsze pod względem wizualnym. Oczywiście, nie chodzi wyłącznie o wygląd, ale także aspekty praktyczne, które z tego wynikają. Zobaczmy więc, czego można się tutaj spodziewać.

Asystent Google po aktualizacji, która jest już dystrybuowana sprawia, że odpowiedzi udzielane przez SI są bogatsze w różnego typu grafiki. Porównanie odpowiedzi na te same zapytania sprzed i po aktualizacji możecie sobie porównać niżej. Jak nietrudno zauważyć, różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka.

Asystent Google Assistant wizualne odpowiedzi Android aplikacje Asystent Google Assistant wizualne odpowiedzi Android aplikacje Asystent Google Assistant wizualne odpowiedzi Android aplikacje

Widzimy, że Google dodało po prostu więcej kart, które prezentują odpowiedzi w postaci grafik, wykresów i podobnych elementów. Tak zaprezentowane odpowiedzi prezentują się zdecydowanie lepiej w porównaniu do tego, co Asystent wyświetlał wcześniej. Jednak w Polsce na to trochę sobie jeszcze poczekamy. Gigant z Mountain View zaczął udostępniać nowość tylko na jednym rynku.

Asystent Google z nowymi odpowiedziami na razie tylko w USA

Asystent Google dostaje nowe odpowiedzi na razie tylko na jednym rynku. To Stany Zjednoczone. Dopiero z czasem dostępność funkcji zostanie rozszerzona o kolejne państwa. Jednak nie nastąpi to z pewnością w ciągu najbliższych dni. Trudno nawet określić, kiedy ta nowość zostanie skierowana na polski rynek.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

 

źródło: TechCrunch

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij