Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google 6.2 wprowadza dark mode w ustawieniach i inne nowości

Aparat Google 6.2 to nowa wersja popularnej aplikacji z Pixeli. Wśród nowości znajduje się dark mode, czyli ciemny motyw. Wprowadzono go w ustawieniach. Następnie mamy nową animację w trakcie przełączania trybów kamery. Ponadto Aparat Google 6.2 wprowadza ikonę lampy doświetlającej w momencie korzystania z przedniej kamerki.

Aparat Google 6.2 jest już dystrybuowany poprzez Sklep Play. W tej wersji aplikacji gigant z Mountain View wprowadził pewne nowości. Wśród nich na pewno warto wymienić dark mode, czyli ciemny motyw w ustawieniach. Można go aktywować m.in. poprzez włączenie trybu oszczędzania energii. Wtedy wszystko w ustawieniach zrobi się ciemne. Możecie to zobaczyć poniżej.

Aparat Google 6.2 dark mode tryb ciemny motyw ustawienia nowości co nowego Android
fot.: AndroidPolice

Aparat Google 6.2 dodaje także nową animację w trakcie przechodzenia pomiędzy kolejnymi funkcjami aparatu. W poprzedniej wersji aplikacji towarzyszyło temu po prostu czarne tło. Teraz pojawia się animacje i efekt przybliżenia. Możecie to zobaczyć na poniższym GIF-ie.

Aparat Google 6.2 dark mode tryb ciemny motyw ustawienia nowości co nowego Android
fot.: AndroidPolice

Ostatnia zmiana, którą wprowadza Aparat Google 6.2, to ikona flasha pojawiają się na ekranie, kiedy zostanie włączone doświetlenie dla przedniej kamery. Pewnie po to, aby użytkownik wiedział, że za chwilę, gdy będzie robione zdjęcie, to zostanie trochę oślepiony. Tę nowość również widzicie na poniższym zrzucie ekranowym.

Aparat Google 6.2 dark mode tryb ciemny motyw ustawienia nowości co nowego Android
fot.: AndroidPolice

Aparat Google 6.2 już dostępny i jest też plik APK

Aparat Google 6.2 jest już dystrybuowany poprzez Sklep Play, ale jest możliwe, że na waszym urządzeniu aktualizacja nie jest jeszcze dostępna. Tutaj z pomocą przychodzi plik APK z tą wersją aplikacji. Możecie go pobrać tutaj. Pamiętajcie jednak, że aplikacje z niezaufanych źródeł instalujecie jedynie na własną odpowiedzialność.

Przeczytaj także: Messenger – triki i sztuczki oraz ukryte funkcje

źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij