Udostępnij
Tweetnij

Nowa aplikacja Apple TV najpierw trafi na telewizory Smart TV Samsung

Nowa aplikacja Apple TV została ogłoszona w poniedziałek. Firma z Cupertino najpierw, bo w maju, udostępni ją na własne urządzenia. Jednak trafi ona także na telewizory i w pierwszej kolejności dostaną ją właściciele Smart TV marki Samsung. Z czasem ma ona pojawić się także na telewizorach LG, Vizio i Sony.

W trakcie konferencji sprzed dwóch dni zobaczyliśmy nową aplikację Apple TV, która zostanie udostępniona w maju. Początkowo ma być dostępna na urządzeniach z iOS i tvOS. Jednak też wiosną ma trafić także na pierwsze telewizory. Dowiadujemy się, że w pierwszej kolejności dostaną ją Smart TV marki Samsung.

Dokładnego miesiąca nie sprecyzowano, ale telewizory Smart TV Samsung dostaną nową aplikację Apple TV wiosną, a więc pewnie też w maju lub najpóźniej w czerwcu. Później ma ona trafić na telewizory LG, Sony i VIZIO oraz do Amazon Fire TV i Roku. Jesienią również na komputery Mac.

Nowa aplikacja Apple TV app kiedy premiera telewizory Samsung Smart TV jak pobrać gdzie ściągnąć AirPlay 2 HomeKit

Nowa aplikacja Apple TV powinna trafić na te telewizory Smart TV marki Samsung

Apple nie sprecyzowało, które dokładnie telewizory Smart TV marki Samsung dostaną nową aplikację. Domyślamy się jednak, że te same, które mają wkrótce dostać wsparcie dla AirPlay 2. Są to następujące modele.

  • Samsung QLED Series (2019 i 2018)
  • Samsung 8 Series (2019 i 2018)
  • Samsung 7 Series (2019 i 2018)
  • Samsung 6 Series (2019 i 2018)
  • Samsung 5 Series (2019 i 2018)
  • Samsung 4 Series (2019 i 2018)

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na dostępność aktualizacji oprogramowania, które wprowadzą nowości. Będą one udostępniane już tej wiosny.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte opcje

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij