Udostępnij
Tweetnij

Facebook Messenger na iOS i Androida z opcją Unsend

Facebook Messenger dostaje dziś opcję Unsend, a więc pozwoli na kasowanie wysłanych wiadomości. Funkcja ma być dostępna globalnie w aplikacji na urządzeniach z systemami Android i iOS. Facebook testował funkcję kasowania wysłanych wiadomości w komunikatorze Messenger już wcześniej. Teraz udostępni ją dla wszystkich.

Facebook Messenger doczekał się opcji usuwania wysłanych wiadomości. Opcja nazywa się Unsend i testowana była już od dłuższego czasu. Dziś Mark Zuckerberg i spółka poinformowali, że funkcja będzie dostępna dla wszystkich. Dotyczy to zarówno aplikacji na urządzenia z Androidem, jak i iOS.

Jak ma działać Unsend? Po wysłaniu wiadomości Messenger pozwoli ją skasować i do dyspozycji użytkowników będą dwie opcje. Pierwszą jest skasowanie wiadomości u siebie, a drugą również u odbiorcy. Widzicie to na poniższych zrzutach ekranowych. Warto jednak dodać, że Facebook daje na skorzystanie z Unsend jedynie 10 minut. Po upływie tego czasu takiej możliwości nie będzie.

Facebook Messenger Unsend kasowanie wiadomości iOS Android

Facebook Messenger z Unsend, a dark mode dalej nie ma

Facebook Messenger dostaje opcję Unsend, ale w rzeczywistości wielu użytkowników czeka na dark mode, który zapowiedziano już wiosną 2018 roku. Jak dobrze wiemy, nowy wygląd aplikacji został już wdrożony. Na ciemny motyw trzeba jednak ciągle czekać i nie wiadomo, ile dokładnie to jeszcze potrwa. Wiemy, że funkcja jest testowana.

Facebook dodaje, że Messenger pozwoli na kasowanie wysłanych wiadomości w ostatnich wersjach aplikacji na iOS i Androida. Warto więc upewnić się, czy dysponuje się aktualną wersją ze Sklepu Play czy App store. Funkcja jest zbliżona do tej, którą miał wcześniej sam Zuckerberg. Fani, gdy o tym się dowiedzieli, zaczęli naciskać na firmę, że chcą podobnego rozwiązania dla wszystkich.

Zobacz także: Najlepsze nowe gry mobilne

źródło: The Verge

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij