Udostępnij
Tweetnij

Skype z opcją wysyłania SMS-ów i innymi nowościami

Skype doczekał się masywnej aktualizacji, w ramach której doczekaliśmy się kilka naprawdę ciekawych nowości. Zdecydowanie najważniejszą z nich jest opcja odbierania i wysyłania SMS-ów z poziomu aplikacji. Oprócz tego teraz możemy dodawać nowe numery do istniejących już kontaktów. W Skype pojawił się też skrót do szybkiego połączenia.

Skype doczekał się nowej, ale sporej aktualizacji, wprowadzającej długo oczekiwane zmiany. Na liście jest przede wszystkim funkcjonalność odbierania wiadomości SMS poprzez tę aplikacje. Są jednak pewne warunki, które najpierw trzeba wypełnić.

Funkcjonalność SMS już dawno się pojawiała. Są jednak, jak wspomnieliśmy, pewne warunki. Musisz tylko mieć numer Skype z skonfigurowanym identyfikatorem dzwoniącego. Jest on jednak dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych i będzie powoli wprowadzany na wszystkie konta w nadchodzących tygodniach. Użytkownicy Androida mogą również korzystać ze skrótów aplikacji – od dłuższego czasu, aby uzyskać szybki dostęp do ostatnich czatów, nowych połączeń i statusu.

To jednak nie koniec zmian. Do ważniejszych należy również skrót, który pozwala na szybkie połączenia. Aby to wykonać należy dłużej przytrzymać ikonę aplikacji w urządzeniu. Taka opcja jest dostępna jednak wyłącznie dla urządzeń z Androidem 6.0 i nowszym. Pojawił się również nowy panel kontaktów.

Skype z nową aktualizacją już dostępny do pobrania

Prócz tego nową zmianą jest również nowa sekcja sugestii, dzięki której szybciej znajdziemy informacje na temat kontaktów, które możemy znać. Teraz można również dodać dodatkowy numer kontaktowy do już istniejącego kontaktu. Od teraz użytkownicy mogą także wybrać, czy chcą używać danych sieci komórkowej czy Wi-fi do pobierania wysyłanych zdjęć.

Nowa aktualizacja powinna być dostępna dla wszystkich. Jeżeli jeszcze ich nie widzicie, możecie skorzystać z pliku APK. Znajdziecie go pod tym adresem. Pamiętajcie jednak, że takie pliki bywają niebezpieczne, dlatego pobieracie je i instalujecie na własną odpowiedzialność.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

Źródło: Android Police

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij