Udostępnij
Tweetnij

Google Gboard ze zmianami w interfejsie

Google Gboard ma wiele nowych, ciekawych funkcjonalności. Są one jednak poukrywane. Pojawiła się jednak nowa, świeża aktualizacja, która wprowadza kilka nowości. Są nimi zmiany w dziale plików GIF, a także zmieniony klawisz enter. Co więcej, pojawiają się tam również nowe emotikony, które można było zobaczyć w kodzie źródłowym.

Google Gboard to aplikacja, która zmienia się rzadko, jednak w kodzie źródłowym można znaleźć wiele ciekawostek, które mogą być w końcu wprowadzone. Tak było i ostatnim razem. W końcu jednak część z nich zaczęła się jednak pojawiać. Są to między innymi nowe, ciekawe emotikony. Poza tym widoczne są też zmiany w dziale GIF-ów.

google gboard

Najnowsza aktualizacja jest już dostępna i wprowadza kilka nowych zmian. Na przedzie jest między innymi klawisz Enter, który wygląda nieco inaczej. Jest mniejszy i bardziej zaokrąglony. Żadna ze zmian nie jest znaczna, ale w interfejsie wyszukiwania jest trochę więcej. Pasek sugestii wyszukiwania ma zaokrąglone rogi, podobnie jak inne elementy klawiatury, takie jak karty i pliki GIF. Jeżeli chodzi o same pliki GIF, pasek wyszukiwania jest teraz mniejszy z sugerowanymi wyszukiwaniami obok niego. GIF-y mają również przewijany w pionie interfejs.

google gboard

Google Gboard z dodatkami

Emotikony, które można było zobaczyć w kodzie pop niedawnej aktualizacji, pojawiają się również jako część tym uaktualnieniu. Możesz przewijać w górę iw dół, aby uzyskać dostęp do emotikon na nowej, dłuższej liście. Na szczycie są również kategorie dla różnych typów ASCII, takich jak uśmiechanie się, przewrócenie stołu i mina dezaprobaty.

Przeczytaj także: Facebook i Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij