Udostępnij
Tweetnij

Snapchat wprowadza filtry dla psów, ale nie ma ich zbyt wiele

Snapchat postanowił wprowadzić filtry dla psów. Wcześniej, bo w zeszłym miesiącu, dodano je z myślą o kotach. Teraz nadszedł czas na psy. Niestety, Snap nie przygotował ich zbyt wiele. W aplikacji Snapchat można znaleźć jedynie kilka filtrów dla psów. Z czasem jednak ma ich być więcej, bo są one już w przygotowaniu.

Snapchat uwielbia psy, a przynajmniej to daje nam do zrozumienia. Z myślą o naszych sierściuchach w aplikacji wprowadzono nowe, specjalne filtry dla psów. W ten sposób będzie można dodać w kamerze aplikacji specjalne efekty na materiałach, w których występują czworonogi. Na starcie nie ma ich jednak zbyt wiele.

Filtry dla psów w aplikacji Snapchat dostępne są w tym samym miejscu, co pozostałe. Niestety, jest ich tylko kilka sztuk i wszystkie z nich możecie obejrzeć na poniższym wideo. Twórcy aplikacji obiecują jednak, że z czasem zostaną dodane kolejne psie filtry. Są one już w przygotowaniu i jest w zasadzie tylko kwestią czasu, aż się pojawią. Na poniższym wideo wykorzystano psy z centrum adopcyjnego Wags & Walks.

Snapchat filtry dla psów

Snapchat ma nie tylko filtry dla psów

Snapchat teraz wprowadził filtry dla psów, ale już wcześniej pomyślano o czworonogach. W zeszłym miesiącu pojawiły się efekty stworzone z myślą o kotach. Te dla psów są już dostępne dla użytkowników. Nie wiadomo, jakie będą kolejne.

Snapchat obecnie szuka sposobów na zatrzymanie użytkowników, którzy opuszczają aplikacje. Czy filtry dla psów sprawią, że dotychczasowi użytkownicy aplikacji będą chcieli w niej pozostać? W przypadku części osób tak pewnie będzie, ale zapewne nie ze wszystkimi.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z listopada

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij