Udostępnij
Tweetnij

Konto Google ze zmianami bazującymi na Material Design

Konto Google wprowadza zmiany, ale nie w wypadku funkcjonowania tej usługi. Firma z Mountain View już od dawna dostosowuje swoje produkty do Material Design. Tym razem wprowadziło również modyfikacje na stronie internetowej Konta. Pojawiają się one również na urządzeniach mobilnych z systemem iOS.

Konto Google raczej nieczęsto się zmienia. Od jakiegoś czasu jednak wprowadzano tam wiele nowych, ciekawych zmian. Podobnie mają się inne produkty firmy z Mountain View. Firma postanowiła wprowadzić kolejne modyfikacje związane z Material Design. Bielszy, bardziej zaokrąglony wygląd pojawił się w ustawieniach konta Google na Androida już dawno temu, bo latem. Teraz jest dostępny na stronie myaccount.google.com w Internecie.

Jak widzieliśmy z innymi produktami tej firmy, lewy pasek boczny ma teraz zaokrąglone boki i pojawia się w pastelowych kolorach. Karty mają także zaokrąglone rogi. Cały interfejs zmienia się, by być bardziej zaokrąglony. Nie widać tutaj jednak zmian w funkcjach. Te pozostają jak zwykle bez żadnych istotnych modyfikacji. Firma stara się po prostu wprowadzić ulepszony wygląd bazujący właśnie na Material Design.

Konto Google material design

 

Konto Google ze zmianami z Material Design już teraz

Wszystkie wspomniane zmiany pojawiają się przede wszystkim na Koncie w wersji przeglądarkowej. W wersji na Androida już są dostępne. Jak twierdzi firma z Mountain View, zmiany można również zaobserwować w przypadku wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS. W moim przypadku jednak jeszcze ich nie widać. Jeśli nie widzicie aktualizacji na swoich sprzętach z iOS, wystarczy po prostu uzbroić się w cierpliwość. Wkrótce powinny się pojawić i będziecie mogli skorzystać z nowości również u siebie. Zmiany mają za zadanie ułatwić użytkownikom korzystanie z Konta.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z listopada

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij