Udostępnij
Tweetnij

Widget Screensaver to aplikacja zmieniająca widżety w wygaszacze ekranu

Widget Screensaver to najnowsza aplikacja, która trafiła do Sklepu Play. Można ją pobierać na urządzenia mobilne z systemem Android 5.0 i nowszym. Jak można się domyślić już po samej nazwie, jest to aplikacja, której celem jest zamiana dowolnego, wybranego przez użytkownika widżetu w wygaszacz ekranu.

Android ma natywny wygaszacz ekranu. Kiedyś nazywał się Daydream, ale wtedy pojawił się Daydream VR. Aktualnie nazywa się to po prostu wygaszaczem ekranu. Członek XDA, Humpie, stworzył aplikację o nazwie Widget Screensaver dla widżetów, która może zainteresować użytkowników.

widget screensaver android wygaszacz ekranu widżety

Widget Screensaver działa dokładnie tak, jak sugeruje nazwa. Możesz umieścić dowolny widżet w wygaszaczu ekranu. Po włączeniu wygaszacza ekranu widżet będzie wyświetlany na ekranie. Powinien działać z dowolnym widżetem i jest kilka elementów sterujących dostosowaniem.

Widget Screensaver do pobrania za darmo

Jeżeli interesuje was ta aplikacja, możecie ją pobrać z oficjalnego Sklepu Play lub bezpośrednio ze strony XDA Developers. Produkt jest dostępny za darmo, ale można się w trakcie poszukiwań odpowiedniego materiału natknąć na mikropłatności. Można go pobierać na urządzenia mobilne z Androidem 5.0 i nowszym.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z listopada

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij