Udostępnij
Tweetnij

SwiftKey od teraz z wyszukiwaniem w sieci z poziomu klawiatury

SwiftKey to aplikacja, która wciąż otrzymuje nowe, ciekawe funkcje, Kolejną z nich ma być możliwość wyszukiwania fraz kluczowych w sieci z poziomu klawiatury. Znacznie ułatwi to wyszukiwanie. Będziemy mogli również bezpośrednio przejść do wybranej strony z poziomu klawiatury. Jest jednak poważne „ale”.

SwiftKey dało niedawno użytkownikom możliwość tłumaczenia rozmów bez konieczności opuszczania aplikacji. Teraz pojawiła się kolejna, ciekawa opcja. Aplikacja będzie ułatwiała wyszukiwanie w Internecie. Opcja jest dostępna na Androidzie.

SwiftKey dla Androida dodał funkcję wyszukiwania, pozwalającą użytkownikom znaleźć to, czego potrzebują bezpośrednio z ich poziomu klawiatury. Wystarczy otworzyć pasek narzędzi, dotykając przycisku „+” w lewym górnym rogu klawiatury. Następnie dotknij ikony wyszukiwania i wpisz wyszukiwaną przez siebie frazę. Jeśli piszesz po prostu frazę do wyszukiwania, funkcja wyświetli wyniki z przeglądarki Bing. Wpisanie natomiast pełnego adresu URL przeniesie cię bezpośrednio na tę stronę. Możesz udostępniać linki lub zrzuty ekranu bez opuszczania aplikacji.

swiftkey android

SwiftKey z nową opcją nie dla wszystkich

Zawsze szukamy sposobów na szybsze i inteligentniejsze pisanie i pisanie wiadomości dla naszych użytkowników. Dzięki wyszukiwaniu bezpośrednio na klawiaturze użytkownicy mogą przeglądać informacje i dzielić się nimi ze swoimi kontaktami bez opuszczania rozmowy. Mogą to robić to w celu szybkiego znalezienia informacji, sprawdzenia lokalnej pogody czy udostępnienia nagłówków wiadomości i obrazów w wiadomości – powiedział Colleen Hall, starszy menedżer produktu w SwiftKey.

To z pewnością całkiem przydatny dodatek. Problem w tym, że aktualnie w naszym kraju jest niedostępny. Dostały je aktualnie USA, Wielka Brytania, Kanada, Francja, Niemcy, Australia, Japonia, Brazylia, Indie, Włochy i Hiszpania. Może z czasem pojawi się też u nas.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z października

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij