Udostępnij
Tweetnij

Spotify przygotowuje kilka nowości w aplikacji na Androida

Spotify na Androida przygotowuje się do wprowadzenia kilku nowych funkcji. Dostrzeżono je w kodzie aplikacji dla zielonego robota. Wśród nowości pojawi się możliwość importowania piosenek przechowywanych na urządzeniu. Spotify szykuje się także do wprowadzenia nowego widoku dla biblioteki.

Spotify na Androida (i pewnie wersję na iOS też) czekają kolejne nowości. Dostrzeżono je w kodzie aplikacji i odkrycia dokonała Jane Manchun Wong, która przygląda się często z bliska innym aplikacjom. Po dokonaniu pewnych modyfikacji w pliku APK można zobaczyć nowe funkcje w akcji. Zobaczmy, czego się spodziewać.

Spotify przymierza się do testów pewnych nowości powiązanych z podcastami. Pojawi się opcja Zachowane na później. Następnie mamy osobne ekrany dla opisów epizodów podcastów. Wygląda też na to, że pojawią się modyfikacje w widoku biblioteki. Możecie je zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych. Jest też odświeżony widok dla poszczególnych albumów, co również możecie zobaczyć poniżej.

Spotify Premium nowe funkcje kiedy Android Spotify Premium nowe funkcje kiedy Android Spotify Premium nowe funkcje kiedy Android

Spotify na Androida pozwoli także na importowanie lokalnej muzyki

Co bardzo ciekawe, Spotify ma umożliwić na importowanie lokalnie przechowywanej na urządzeniach z Androidem muzyki. Pojawi się stosowna opcja do importu plików. Potem będzie można wskazać muzykę i voila. Ta po chwili zostanie dodana. Możecie to zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych.

Spotify Premium nowe funkcje kiedy Android

Nie można jednak wykluczyć, że część tych opcji może być dostępnych jedynie w Spotify Premium. To oznacza, że będą dostępne tylko dla płatnych subskrybentów, co warto mieć na uwadze. Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać, bo Szwedzi na razie milczą w kwestii tych nowości. Najpierw pewnie przeprowadzą program pilotażowy u części użytkowników, a potem wprowadzą te nowe funkcje na stałe.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne na Androida z października

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij