Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp beta na iOS z możliwością przeglądania filmów z powiadomień

WhatsApp wciąż się zmienia. Teraz twórcy aplikacji wprowadzili nowe zmiany, jednak aktualnie jedynie do wersji beta na iOS. Pierwsza zmiana pozwala na oglądanie wideo bezpośrednio w powiadomieniu push. Druga natomiast wprowadza wiele zmian do interfejsu użytkownika w rozmowach grupowych. Nie widać ich jeszcze jednak w wersji na Androida.

WhatsApp wprowadza nowe funkcje, które obejmują możliwość oglądania filmów bezpośrednio w powiadomieniu push. Pojawiają się również nowe udoskonalenia interfejsu dla rozmów grupowych. Wszystkie zmiany można zobaczyć w wersji beta dla systemu iOS. Wspomniane funkcje nie są jeszcze dostępne na Androida, ale powinny zostać udostępnione w najbliższych dniach.

Nowe ulepszenia połączeń grupowych wprowadzają nowy przycisk połączenia w czatach grupowych. Po dotknięciu przycisku WhatsApp wyświetli w arkuszu listę wszystkich możliwych uczestników, z którymi można rozpocząć połączenie. Ponieważ grupowe połączenia są ograniczone do 4 członków, możesz wybrać jeszcze 3 członków do przyłączenia się do czatu.

WhatsApp ze zmianami w wersji beta, ale nie wszyscy je teraz dostaną

Nowe ulepszenia interfejsu dla rozmów grupowych są dostępne dla wersji 2.18.110.17 na iOS. Możliwość wyświetlania filmów bezpośrednio w powiadomieniu push wydaje się być włączona dla niektórych z wersją 2.18.102.5. Jeśli chodzi o ostatnią z opcji, nie jest ona obecnie dostępna dla wszystkich. Jest spore prawdopodobieństwo, że aktualizacja pochodzi ze strony serwera. Oznacza to, że nie wdrożymy jej aktualizacją. Obie te funkcje będą dostępne za pośrednictwem aktualizacji w App Store w ciągu najbliższych kilku tygodni dla wszystkich.

WhatsApp ma wiele ciekawych funkcji. Nie tak dawno twórcy aplikacji mieli w planach kolejną. Jest nią możliwość dzielenia się numerem z pomocą własnego QR kodu. Takie zmiany są aktualnie dostępne jedynie w wersji testowej.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

Źródło: Web Beta Info

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij