Udostępnij
Tweetnij

Instagram zmieni profile użytkownika

Instagram doczeka się sporych zmian w ciągu najbliższego czasu. Twórcy aplikacji już zapowiedzieli oficjalnie, że chcą zmienić całkowicie interfejs użytkownika w karcie profilu. Zmiany będą skupione przede wszystkim na różnym rozstawie przycisków i ikon. Funkcjonalności oraz opcje wprowadzanych zdjęć nie ulegną jednak żadnej zmianie.

Instagram to potężne źródło zdjęć, które niektórzy niezwykle często odwiedzają. Zazwyczaj twórcy aplikacji nie mówią użytkownikom, jakich dokładnie zmian mogą się oni spodziewać w ciągu następnych tygodni. Przedstawiciele firmy odpowiadającej za aplikację postanowili jednak uprzedzić użytkowników o nowych testach. Będą one związane z naszym profilem.

W ciągu kilku następnych tygodni będziemy mogli doświadczyć nieco innego ustawienia przycisków w interfejsie użytkownika. Będziemy mogli zobaczyć funkcje ułożone w górnej części profilu. Pojawią się zmiany ikon czy przycisków. Będziemy mogli również doświadczyć innego sposobu poruszania się między kartami, co ma spowodować, że profile będą łatwiejsze i bardziej przejrzyste w użyciu. Zdjęcia i filmy udostępnione w sieci nie ulegną zmianie.

instagram nowy wygląd profili

Instagram zmieni aplikację w ciągu kilku tygodni

Instagram dostanie zmiany w ramach testów. Nie wiadomo, jak duża grupa użytkowników będzie brała udział w pilorażowej wersji. Poinformowano jednak, że zmiany będą wprowadzane powoli. Z czasem będzie ich przybywać. Testy potrwają kilka tygodni. Zapewne dopiero wtedy dowiemy się, czy użytkownikom się spodobały i czy zostaną wprowadzone na stałe.

Nie tak dawno informowaliśmy, że Instagram oraz Facebook miały już dawno doczekać się nowej, ciekawej funkcji. Ma ona za zadanie informować użytkownika, ile dokładnie spędza czasu podczas korzystania ze wspomnianych aplikacji. Opcje są już wdrażane w obu aplikacjach.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij