Udostępnij
Tweetnij

Netflix na iOS z nowymi przyciskami i lepszą nawigacją

Netflix to aplikacja, która jest niezwykle często używana przez wielu miłośników filmów i seriali na całym świecie. Teraz wprowadzono kolejne zmiany do wersji na iOS. Ma ona znacznie ułatwić nam oglądanie odcinków naszego ulubionego serialu jeden po drugim. Pojawiają się również odświeżone przyciski, które zwiększają nasze możliwości.

Netflix zaktualizował kolejny raz swoją aplikację. Tym razem wprowadzono kilka zmian do wersji na iOS. Teraz oglądanie ma być przyjemniejsze dzięki lepszej nawigacji i odświeżonym kontrolkom multimediów. Aktualizacja o numerze 11.12.0 jest już dostępna na iPhone’a, iPada i Apple TV.

Jeśli chodzi o sterowanie multimediami, Netflix ułatwia przeniesienie do dokładnie tego momentu, który chcesz zobaczyć poprzez dwukrotne dotknięcie lewej lub prawej strony ekranu do przodu i do tyłu. Jest to podobne do tego, jak YouTube radzi sobie z przeskakiwaniem do przodu i do tyłu.

Netflix na iOS z nowościami w przyciskach odtwarzania i pauzy, a także następnego odcinka

Aktualizacja sprawia, że przyciski odtwarzania i pauzy są teraz znacznie większe. Etykiety pozwalają teraz szybko włączyć napisy lub wybrać nowe odcinki. Dla tych, którzy lubią ciągle oglądać nowe odcinki swoich ulubionych seriali, firma dodała przycisk następnego epizodu. W ten sposób użytkownik może szybciej przejść do następnego odcinka bez konieczności oczekiwania.

Aplikacja Netflix jest dostępna do bezpłatnego pobrania na iPhone’a, iPada i Apple TV. Usługa wymaga jednak miesięcznej subskrypcji, która zapewni streaming filmów i seriali. Jakość i liczba urządzeń jest jednak zależna od subskrypcji. Netflix został niedawno zaktualizowany, by obsługiwał nowe 11- i 12,9-calowe iPady Pro.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z października

Źródło: Engadget

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij