Udostępnij
Tweetnij

Zdjęcia Google ze stroną inspirowaną Material Theme

Zdjęcia Google doczekały się nowej, odświeżonej strony. Jak donoszą użytkownicy, zmienił się kompletnie wygląd strony dla Zdjęć. Widać na nim wpływy Material Theme. Strona nie zmieniła jednak żadnych funkcjonalności. Wygląda jednak nieco inaczej. Zmieniły się w sumie przede wszystkim czcionki i ikony dla poszczególnych działów.

Zdjęcia Google cały czas przechodzą nowe modyfikacje. Kolejną z nich jest dostosowanie strony do wymagań Material Theme. Aplikacja zmieniła zatem przede wszystkim cały wygląd aplikacji. Nie zmieniły się jednak funkcje.

Zdjęcia Google

Strona już korzystała z białego tła, więc najbardziej widoczną zmianą jest zaktualizowana ikonografia i czcionka. Nie zmieniły się jednak prawdopodobnie żadne konkretne funkcje. Chodzi tutaj jedynie o zmiany wizualne. Poszczególne wyniki przeglądania obrazów nadal mają te same funkcje w tej samej kolejności. Pojawiają się one prawym górnym rogu, tylko ze zaktualizowanymi ikonami. Czcionki w panelu informacyjnym obrazu nie wydają się również zmienione.

Zdjęcia Google

Zdjęcia Google ze zmianami w poszczególnych albumach

Galeria albumów w aplikacji Zdjęcia Google ma obecnie zaokrąglone wyniki, a nie kwadratowe. Pojawia się tutaj taka sama czcionka, jak w przypadku innych miejsc. Zakładki do galerii, takie jak sekcje Ludzie i zwierzęta czy Miejsca, nadal mają kwadratowy wygląd. Karta Asystent ma te same zaktualizowane czcionki i kolory. Na kartach udostępniania i albumów fotograficznych znajdują się również nowe zaokrąglone rogi w przypadku galerii i zdjęć w nich umieszczonych.

Zdjęcia Google

Wyszukiwarka ma ciekawą mieszankę zarówno zaokrąglonych zdjęć w albumach, jak i kwadratów w wynikach fotograficznych. Mieszanka dotyczy również czcionek. Inne części aplikacji, takie jak strona tworzenia albumu i proces przesyłania, są w zasadzie takie same. Zmieniły się tutaj głównie czcionki, kolory i ikony.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij