Udostępnij
Tweetnij

Facebook Messenger z opcją usuwania wysłanych wiadomości już wkrótce

Facebook Messenger wciąż się zmienia, jednak użytkownicy z niecierpliwością wyczekują nowej funkcji. Jest nią opcja usuwania już wysłanych wiadomości. Taka opcja jest już od dawna dostępna w WhatsApp. Plotki o tym, że taka funkcja zostanie wdrożona pojawiają się już od dawna. Dopiero teraz w kliencie aplikacji na iOS pojawiła się informacja, że wkrótce ją zobaczymy.

Facebook Messenger nie pozwala kasować wysłanych wiadomości w taki sposób, aby zniknęły ze skrzynki odbiorcy. To jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcji w popularnym komunikatorze. W kwietniu Mark Zuckerberg z ekipą poinformował, że taka opcja może się niedługo pojawić. Już w minionym miesiącu pojawiały się pierwsze plotki o tej opcji. Teraz staje się ona faktem. W kliencie aplikacji na iOS można zobaczyć informację, że taka opcja zostanie dodana wkrótce. Podano też przedział czasowy.

Facebook Messenger po włączeniu przycisku Unsend pozwalał na kasowanie wiadomości na telefonie nadawcy. To jednak nie jest sposób, w jaki tak naprawdę będzie działała ta funkcja. Ma ona opierać się na tym, by użytkownik wykasował tę wiadomość również na telefonie odbiorcy. Taka opcja jest już dostępna między innymi w WhatsApp. Do tej pory jednak nie wprowadzono jej na Facebooku.

Facebook Messenger z nową opcją, ale ograniczoną czasowo

Opcja będzie również ograniczona czasowo. W przypadku WhatsAppa jest to godzina. Tutaj rozstrzał będzie jednak znacznie mniejszy. Od momentu wysłania wiadomości użytkownik będzie miał jedynie 10 minut na zweryfikowanie jej, a następnie usunięcie. To niedużo czasu, jednak lepsze to niż pozostawienie wiadomości z błędem do szefa lub wysłanej w gniewie do swojej dziewczyny czy innego członka naszej rodziny.

Zobacz również: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

Źródło: TheVerge

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij