Udostępnij
Tweetnij

MyTube, jeden z najlepszych klientów YouTube na Windows 10, teraz za darmo

MyTube to jeden z najciekawszych klientów YouTube’a na Windows 10. Aplikacja obecnie dostępna jest w promocji i można ją pobrać z Microsoft Store za darmo. MyTube ma wiele użytecznych funkcji, które pozwolą wam oglądać filmy z YouTube’a na desktopach jeszcze wygodniej. Aplikacja dostępna będzie za darmo kilka dni.

MyTube to zdecydowanie jeden z najlepszych klientów YouTube’a na Windows 10. Aplikacja zebrała wiele pozytywnych opinii. W Microsoft Store średnia ocen wynosi 4,5 gwiazdki na 5 możliwych. Teraz popularna aplikacja dostępna jest za darmo. Z pobieraniem trzeba jednak się pospieszyć, bo oferta promocyjna wygaśnie 2 listopada.

MyTube normalnie kosztuje 4,99 zł, a więc nie jest drogą aplikacją. Darmowy trial, który dostępny jest w Microsoft Store, pozwala na zapoznanie się z aplikacją, ale potem trzeba za nią zapłacić. Inaczej w trakcie oglądania trzeba liczyć się z ograniczeniami. Jeśli jeszcze nie macie tego klienta YouTube’a, to teraz zdecydowanie nadarza się najlepsza okazja do nadrobienia.

MyTube za darmo klient YouTube aplikacje Windows 10

MyTube 4.3 wprowadza udoskonalenia

MyTube przy okazji doczekał się aktualizacji do wersji z numerkiem 4.3. Dodano możliwości synchronizacji subskrybowanych kanałów z aplikacją Ludzie. Dzięki temu kanały można przypinać do paska zadań. Nie zabrakło też wsparcia dla formatu wideo VP9, co pozwala na odtwarzanie wideo w rozdzielczości 1440p i 4K UHD.

Pomimo tego, że MyTube na Windows 10 jest teraz dostępny za darmo, to jego twórcy i tak szukają nowych sposobów na zarobienie na tej aplikacji. Dlatego wprowadzono możliwość tworzenia własnych kolorów skórki na interfejs. Taka funkcja jest jednak możliwa dopiero po włączeniu opłat dla deweloperów. Aplikację możecie pobrać z poziomu Microsoft Store, pod tym adresem.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij