Udostępnij
Tweetnij

YouTube Kids dostępne w Polsce

YouTube Kids nie jest nową aplikacją, jednak do tej pory użytkownicy w Polsce nie mieli do niej dostępu. Dopiero teraz Google postanowiło udostępnić polską wersję tej aplikacji. Ma ona różne ciekawe funkcje, które pozwolą chronić wasze pociechy przed niebezpiecznymi treściami, takimi jak przekleństwa czy brutalne sceny.

YouTube Kids jest od dawna dostępna na świecie i do tej pory nie można było porać tej aplikacji w Polsce bez APK. Teraz to się jednak zmienia. Aplikacja właśnie została udostępniona użytkownikom w naszym kraju. Można ją pobierać całkowicie za darmo.

YouTube Kids, jak sama nazwa wskazuje, został stworzony dla dzieci. Nie ma w nim zatem treści, które mogłyby zgorszyć nasze maluchy. Choć w wersji standardowej są różne filtry blokujące dostęp do takich treści, to są one niezwykle ubogie i często nasze pociechy trafiają na niewygodną zawartość. Aplikacja ma za zadanie blokowanie automatycznie niepotrzebnych treści dla dorosłych.

youtube kids w Polsce

– Aplikacja YouTube Kids jest odpowiedzią na problemy dopasowania odpowiednich treści dla najmłodszych widzów. Dzięki niej rodzic nie musi obawiać się, że jego dziecko trafi na szkodliwy materiał, gdyż ma pełną kontrolę nad tym, jakie filmy są pokazywane. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i ma prosty, intuicyjny interfejs. Ciekawym udogodnieniem jest minutnik, który blokuje dostęp po określonym czasie. Liczę na to, że aplikacja będzie rozwijana i coraz lepiej dopasowana do potrzeb młodej widowni i ich opiekunów – komentuje CeZIk, twórca YouTube i pomysłodawca kanału dla dzieci NutkoSfera.

YouTube Kids z wieloma funkcjami dla rodziców

Aplikacja została wyposażona w zabawną i angażującą dziecięcy wzrok oprawę graficzną. Do tego mamy wiele ciekawych funkcji dla rodzica. Pojawia się między innymi możliwość sprawdzania, co nasze dziecko ogląda i akceptowania treści. Poza tym pojawia się minutnik, dzięki któremu kontrolujemy, ile dzieci spędzają czasu przed ekranem. Są również różne ustawienia wyszukiwania. Pozwala to na decydowanie, jakie treści może wyszukiwać dziecko. Można ustawić również hasło dla rodzica i dla dziecka.

Wspomniana aplikacja jest dostępna za darmo. Można ją pobrać zarówno w App Store, jak i Sklepie Play. Możecie to zrobić z pomocą poniższych przycisków.

macOS Mojave premiera systemu Apple co trzeba wiedzieć nowości nowe funkcje kiedy premiera skąd pobrać link Mac App Store

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

źródło: informacja prasowa

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij