Udostępnij
Tweetnij

Wiadomości na Androida ze zmienioną nazwą

Wiadomości na Androida otrzymały nową, świeżą aktualizację. Nie wprowadza ona jednak żadnych konkretnych funkcji czy zmian na liście kontaktów. Można się jednak spodziewać zmiany nazwy aplikacji. Nie zdziwcie się zatem, jeśli w Sklepie Play znajdziecie po prostu Wiadomości. Google już wprowadziło modyfikację.

Wiadomości na Androida zaliczyły drobną, aczkolwiek bardzo ważną zmianę. Firma z Mountain View zdecydowała się na modyfikację nazwy. Teraz zniknął z niej dopisek „na Androida”. To nie pierwsza zmiana nazwy, jaką zaliczyła ta aplikacja.

Google naprawdę bardzo lubi zmieniać nazwę swojej aplikacji do wysyłania i odbierania SMS-ów i MMS-ów. Na początku mieliśmy do czynienia z nazwą Messenger, jednak na początku 2017 roku Google postanowiło zmienić nazwę. Nie bez powodu. Rosnąca popularność Messengera od Facebooka powodowała, że łatwo było o pomyłkę. Wtedy pojawiły się Wiadomości na Androida na początku 2017 roku. Teraz nazwa została skrócona do samego pierwszego członu. Taką aplikację możemy już pobrać ze Sklepu Play.

wiadomości na androida google

Google wprowadziło już nowe funkcje do Wiadomości

Aplikacja w nowej wersji nie doczekała się żadnych innych nowości oprócz zmiany nazwy. Nie wpłynie to zarówno na dostępne funkcje, czy na listę naszych kontaktów. Wszystko inne pozostaje bez zmian. Zmodyfikowana wersja jest już dostępna do pobrania z oficjalnego Sklepu Play.

Wspomniana aplikacja doczekała się ostatnio kilku nowości. Nowa funkcja w aplikacji Wiadomości pozwala dotknąć ikony wyszukiwania w aplikacji i wybrać konkretny kontakt, aby przejrzeć tam historię wiadomości, w tym indywidualne i grupowe rozmowy. Można tam zobaczyć również wszystkie zdjęcia, filmy, adresy lub udostępnione przez linki.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

5 thoughts on “Wiadomości na Androida ze zmienioną nazwą

 • 14 października 2018 at 19:16
  Permalink

  Korzystam z tej aplikacji i jest ok. :)

 • 15 października 2018 at 20:26
  Permalink

  ja rowniez sobie ją chwale, nie uzywam jakis fake-zamiennikow typu textra czy inne wynalzaki ze sklepu play, smsem przychodza kody z banku do autoryzacji , a przy takich niepewnych appkach to niewiadomo gdzie to pojdzie, dlatego gdzie moge korzytam z produktow google bo wiem ze dla tej firmy polityka prywatnosci to nie tylko puste słowa.

   • 16 października 2018 at 14:39
    Permalink

    ewidentnie widac ze google z microsoftem zaczynaja wspołpracowac- obydwu firmom wyjdzie to na dobre.

    • 16 października 2018 at 14:44
     Permalink

     To, o czym napisałem, nie ma związku z Microsoftem ani innym producentem systemu operacyjnego.

Komentowanie zostało wyłączone

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij