Udostępnij
Tweetnij

Zaktualizowane Centrum bezpieczeństwa Google dostępne w kilku krajach

Centrum bezpieczeństwa Google dostępne jest w nowej wersji. Do tej pory nie mogli z niego jednak korzystać użytkownicy z Europy. Teraz się to jednak zmieniło. Najnowsza wersja wprowadzająca kilka ciekawych funkcji jest już dostępna w kilku europejskich krajach. Lista nie jest długa, ale być może wkrótce się poszerzy.

Google przeprojektowało swoje Centrum bezpieczeństwa w minionym miesiącu. Dodało do niego dodatkową zawartość, która pomoże zachować bezpieczeństwo podczas przeglądania stron w internecie. Nowości z pewnością przydadzą się, jeśli boicie się, że wasze pociechy nie uważają w sieci.

Nowa wersja zawiera szczegółowe informacje na temat kontroli prywatności i oferuje mnóstwo wskazówek, które pomogą chronić nas podczas przeglądania internetu. Firma obiecała, że w najbliższych tygodniach nowa wersja będzie dostępna w 65 językach. Na początek dotrze do sześciu krajów europejskich. Od teraz mogą z niej korzystać użytkownicy w Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech i Holandii. To oni jako pierwsi w Europie będą mogli uzyskać dostęp do zaktualizowanego Centrum bezpieczeństwa.

Centrum bezpieczeństwa Google w nowej wersji trafi do znacznie szerszej grupy odbiorców

Nowa wersja zawiera wiele informacji na temat narzędzi firmy, takich jak sprawdzanie prywatności i aktywności. Centrum bezpieczeństwa Google łączy się także z zewnętrznymi zasobami i organizacjami zajmującymi się takimi problemami jak cyberprzemoc i bezpieczeństwo dzieci w Internecie. Google twierdzi, że wkrótce rozszerzy ofertę na jeszcze więcej krajów. Firma jest również zaangażowana w ewolucję narzędzi i informacji, które mają się wciąż dostosowywać do potrzeb rynku. Nie poinformowano jednak o tym, kiedy zaktualizowane Centrum bezpieczeństwa trafi do Polski i czy mamy na to szansę w ciągu najbliższych miesięcy.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij