Udostępnij
Tweetnij

Samsung Music z nową kartą Spotify

Samsung Music doczekał się kolejnego, ciekawego uaktualnienia. Jest to nowa karta związana z aplikacją Spotify. Nie pokazują się tam jednak nasze rekomendowane piosenki, bardziej celuje się w nowe albumy czy utwory. Można także poprzez tę kartę wyszukiwać nowych piosenek. Pojawia się też nowy interfejs aplikacji.

Samsung Music doczekał się nowej aktualizacji wprowadzającej kartę ze Spotify. Nowa karta Spotify zawiera listę rekomendacji i nowych wydań, ale nie są one oparte na naszych nawykach słuchania. Możesz także wyszukiwać utwory, wykonawców i albumy z jednej aplikacji korzystając z drugiej.

Aktualizacja Samsung Music ma bardzo przejrzysty interfejs użytkownika. Zmiana projektu karty pozwoli użytkownikom na łatwe przesuwanie ulubionych utworów, list odtwarzania, albumów i innych elementów. Dodano także opcję sortowania. Aplikacja uzyskała również funkcję przenikania. Oznacza to, że po zamknięciu odtwarzacza muzyka nie zostanie nagle przerwana. Zniknie powoli, stając się cichszym, zanim kawałek skończy się całkowicie.

Samsung Music z kartą Spotify, ale bez szczegółowych informacji

Najważniejszą nowością jest tu jednak wspomniana na początku karta Spotify w Samsung Music. Nie stanowi ona jednak połączenia dwóch aplikacji w jedną. Wszystko, co robi, to zapewnienie rekomendacji playlist od Spotify. Nie bada jednak naszych preferencji, a podaje takie informacje ogólnikowo. Nie spodziewajcie się zatem bardzo osobistych rekomendacji bazujących na waszych preferencjach. Poinformowano również, że nie będzie ona dostępna w krajach, w których wspomniany serwis nie oferuje swoich usług. Samsung potwierdził na imprezie Galaxy Note 9 w sierpniu, że podpisał długoterminową umowę ze wspomnianą firmą.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

Źródło: Sammobile

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij